» » Державний секретар 1 сезон
Державний секретар 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Ерік Столц, Денні Гордон, Джонатан Браун
В ролях:
Бібі Ньювірт, Evan Roe, Джеффрі Аренд, Уолліс Каррі-Вуд, Тім Дейлі, Патина Рене Міллер, Теа Леоні, Кетерін Херцер, Еріх Берген, Желько Іванек

Державний секретар 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Державний секретар 1 сезон українською мовою

Штатівська драматична кінострічка розповідає про життя Елізабет МакКорд, раціональної, проникливої дамі, яка заступила на посаду держсекретаря. У минулому успішна жінка, кращий агент аналітик розвідувальної структури США, свою кар'єру вирішила завершити з етичних причин кілька років тому. За нез'ясованих обставин помирає президент країни і його приймач запрошує головну героїню стати державним секретарем. Колишня црушніца дає згоду зайняти таку високу посаду.

Президент відзначає професіоналізм нового держсекретаря, він захоплено відгукується про її аналітичних здібностях, захоплений знанням нюансів Близького Сходу, таланту до мов, а також вмінню тверезо мислити. На роботу МакКорд набирає знайомих людей - галантного помічника Блейка Морана, главу штабу Надін Толівер, начальника прес-служби Дейзі Грант спічрайтера Метта Махоні. Але що стосується повсякденного життя, Елізабет звичайна жінка, яка має двох дітей. Їй дуже необхідне розуміння плюс підтримка близьких людей, головним чином гаряче коханого чоловіка Генрі. Дама існує в оточенні сім'ї, тому такі поняття як консенсус і політика набувають зовсім іншого змісту.

Дивитися онлайн серіал Державний секретар 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*