» » Медики Чикаго 1 сезон
Медики Чикаго 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Ваксман, Фред Бернер, Дональд Питри
В ролях:
Йайа ДаКоста, С. Іпейта Меркерсон, Марлайн Еффлек, Торрі ДеВіто, Рейчел ДіПілло, Брайан Ті, Колін Доннелл, Сизар Джейм, Олівер Платт, Нік Гелфусс

Медики Чикаго 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Медики Чикаго 1 сезон українською мовою

Новий серіал розповість про роботу медиків. Їх професія дуже напружена і відповідальна. Життя сповнене невідомості. У будь-який момент, може статися аварія, катастрофа або вбивство. У госпіталі відкривають нове, сучасне відділення. У ньому - висококласне обладнання, затишок і стерильна чистота. Але стає відомо про катастрофу складу на залізниці. З рейок сходить поїзд. Приміщення миттєво заповнюється пораненими, стікаючи кров'ю жертвами. На щастя, на місці катастрофи був доктор Коннор. Він екстрено допоміг постраждалим.

Йому довелося супроводжувати потерпілого безпосередньо в клініку. Свій перший день роботи в невідкладній він почав з героїчного порятунку потерпілих. Розумний, красивий - він відразу полонив серця жіночої частини клініки. Лікарі не повинні автоматично лікувати людей. Часто перед ними постають питання, які вимагають моральності. Рятуючи життя сурогатної матері, медики вмовляють біологічних батьків не народженого малюка погодитися на передчасну операцію. Їм доведеться робити непростий, але такий очевидний вибір. Але у лікарів є і особисті переживання. У великому місті трапляється маса пригод, а значить знову буде потрібно їх професіоналізм.

Дивитися онлайн серіал Медики Чикаго 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*