» » Останній порятунок 1 сезон
Останній порятунок 1 сезон
1 сезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Оффер, Мартін Кемпбелл, Стівен ДеПол
В ролях:
Андре Брогер, Деніел Ліссінг, Дейзі Беттс, Скотт Спідман, Джессі Шрем, Роберт Патрік, Сар Нгауджа, Отем Ризер, Дічен Лакмен, Камілла Де Паззі
Формат:
mp4, 3gp

Останній порятунок 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній порятунок 1 сезон українською мовою

Маленький, але гордий підводний човен, обладнаний антирадаром і ядерними боєголовками, отримує наказ направити ядерний удар на Пакистан. Код, в якому це зашифровано, застосовується тільки в одному випадку - коли батьківщині загрожує небезпека знищення. Але капітан все ж коливається. Тому що бути простим військовим - одне. А бути вбивцею, який поховає цілу країну під радіоактивними хмарами - зовсім інше. І він запитує підтвердження, повторення коду, щоб не помилитися випадково, не зробити непоправне. А замість відповіді в бік підводному човні прилітає торпеда. Явне вираження невдоволення подібної нетямущістю.

На чесному слові покалічена машина дотягує до тропічного острова, і в життя місцевого населення приходить відразу багато нового і цікавого. Військові, чвари навколо них, то, що їх острів раптово був оголошений суверенною територією екіпажу - а при наявності ядерних ракет таку заяву є, чим підтвердити - загроза не те голоду, не те радіації. Є, чому нервувати. Екіпаж оголосили ворогами батьківщини, заворушилися розвідки іноземних держав - роздобути такий скарб кожному приємно, що там, тільки підлатати трошки, і історія закрутилася, полетіли радіосигнали через моря. «Відчайдушні заходи» - серіал про військових і те, як дивно часом може вивернутися життя. Просто милосердя може зробити тебе ворогом своєї країни. А далі ... Далі крутись, як хочеш.

Дивитися онлайн серіал Останній порятунок 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Останній порятунок 1 сезон
Останній порятунок 1 сезон
Останній порятунок 1 сезон
Останній порятунок 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*