Царство 2 сезон
2 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Фред Гербер, Холлі Дейл, Норма Бейлі
В ролях:
Анна Попплуелл, Джонатан Кельтц, Алан Ван Спренг, Меган Фоллоуз, Селіна Сінден, Кейтлін Стейсі, Дженесса Грант, Торранс Кумбс, Тобі Регбі, Аделаїда Кейн
Формат:
mp4, 3gp

Царство 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Царство 2 сезон українською мовою

Історія серіалу оповідає про події, що відбуваються в 1500-х роках. Головна героїня картини - молода дівчина Марія, яка є королевою Шотландії. З самого дитинства дівчину приховували в монастирі. Черниці допомагають Марії обходити стороною її суперників і людей, охочих смерті молодої королеви. Але настає час, коли Марії слід повертатися в замок і стати справжньою титулованої королевою своєї країни. Але дівчина повинна взяти на себе не тільки цю відповідальність. Марії слід вийти заміж за принца Франциска, з яким вони були заручені багато років назад.

Але майбутня королева ще не підозрює, що життя в стінах королівського двору передбачає наявність постійних підступних планів і інтриг, які складають основу царського існування. Одруження молодих представників королівської крові є для короля тільки способом зближення з іншою країною. Він намагається посилити і зміцнити ступінь своєї влади, розширюючи її масштаби. Чуттєва сторона питання існує лише в серці самої Марії, яка виявляється в центрі головних подій палацового життя, оповитою плітками і чутками, негайно після прибуття в замок. Багатосерійна історична картина оповідає про життя королеви Марії, її становленні, прихід до влади, любові, розкриваючи її сильний характер і багатообіцяючі прагнення. Молода королева стає світлом в царстві темряви.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Царство 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*