» » Ван Хелсінг 1 сезон
Ван Хелсінг 1 сезон
1 сезон 13 серія
Рік:
Країна:
Час:
~00:42
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Нанкін, Саймон Баррі
В ролях:
Келлі Овертон, Джонатан Скарф, Крістофер Хейєрдал, Пол Йоханссон, Рукія Бернард, Девід Кьюбітт, Вінсент Гейл, Тім Гіні, Хіларі Джардін, Алекс Пауновіч

Ван Хелсінг 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ван Хелсінг 1 сезон українською мовою

Ван Хелсінг "1 сезон, серіал який стане новим рядком в міфології фантастичного світу, яка розіб'є всі традиції вампірських саг і повістей. Ванесса, головна героїня, дочка знаменитого і прославився мисливця на вампірів Абрахама Ван Хельсінга, який був найзапеклішим противником графа Дракули. Ця дівчина відрізняється тієї ж жорстокістю до ікластих, що і її батько. Вона холоднокровна, розумна, своєчасно приймає важливі і правильні рішення в самих нестандартних і небезпечних ситуаціях, можливо, тому що її батько був відважним сміливцем з «холодною головою» і швидше за все, завдяки свою рішучість, вона вступить в непримиренний бій з вампірами.

З волі долі воскресла після смерті Ванесса, опинившись в нашому світі, жахнулася того, що відбувається навколо, для людства настали нелегкі часи, в яких правлять кровожерливі тварі. На Землі твориться хаос і божевілля, люди опинилися на межі зникнення і лише небагатьом вцілілим представилася унікальна можливість дати бій армії вампірів. Людям потрібен був такий ватажок, який дасть надію на краще і їм стала тендітна і витончена Ванесса Хельсінг. Завдяки своїй великими силами і лідерським якостям, Ванессі належить згуртувати людей і повернути їм їх процвітаючу країну, адже іншого виходу у неї просто немає.

Дивитися онлайн серіал Ван Хелсінг 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*