Надздібності 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мікаел Саломон, Білл Іглз, Девід Петрарка
В ролях:
Логан Браунінг, Шарлто Коплі, Ендрю Сенсеніг, Джастіс Лик, Олеся Рулін, Мішель Форбс, Адам Годлі, Майкл Лоурі, Сьюзен Хейард, Макс Фаулер
Формат:
mp4, 3gp

Надздібності 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Надздібності 1 сезон українською мовою

«Надздібності» оповідає про супер сильних людей, що живуть серед звичайних мешканців. Володіючи нелюдськими здібностями, вони ведуть боротьбу і влаштовують розбірки між собою, що призводить до численних жертв серед звичайного населення міста. Безстрашний детектив Крістіан зі своєю напарницею Діною намагаються розібратися в ситуації і покласти відповідальність на людей, які мають надприродні можливості. Кримінальні справи, які накопичилися в поліцейській дільниці і пов'язані з таємничими смертями, не дають спокою детективам. Ризикуючи життям і проявляючи неабиякий розум і сміливість, вони починають розплутувати складний клубок злочинів. Смішні епізоди типовою розбирання ветерана поліцейського (Крістіана Уокера) і молодого новачка (Діна Пілгрим) надають жвавість і реалістичність фантастичного сюжету.

Не менш цікава і боротьба між людьми, що володіють рідкісними даром і силою. Добро і зло, як і у звичайних людей, завжди стоять як альтернатива вибору перед ними. Використовувати свої можливості для влади над іншими або допомогти в біді слабкому, - ось проблема, яка вирішується постійно. Подивившись перші епізоди "Надздібності" вам неодмінно захочеться дізнатися, що станеться далі.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Надздібності 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*