» » З любов'ю, Ніна 1 сезон
З любов'ю, Ніна 1 сезон
1 сезон 5 серія
Рік:
2016 рік
Час:
27 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
С.Дж. Кларксон
В ролях:
Девід Мумен, Джейсон Уоткінс, Гаррі Вебстер, Джонатан Аріс, Сем Фрірз, Джош МакГуайр, Ітан Роуз, Хелена Бонем Картер, Фей Марс, Селіна Каделл
Формат:
mp4, 3gp

З любов'ю, Ніна 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу З любов'ю, Ніна 1 сезон українською мовою

Досить жорстокими випробуваннями довелося зіткнутися головній героїні серіалу З любов'ю, Ніна. Виною тому стає її довірливість і зрада з боку коханої людини. Однак дівчина знаходить сили пережити трагедію. Тільки тепер вона сама собі дає клятву, що відтепер ніколи не дозволить собі знову опинитися жертвою любовної пристрасті. Тепер Ніна повністю віддається побудови власної кар'єри, з головою занурившись в роботу. Незабаром дізнається вона про спеціальному конкурсі, проводимо для талановитих архітекторів. Дівчина відразу загорілася новою ідеєю.

Ніна намагається створити максимально оригінальний проект, щоб зробити виняткове враження на суддів. Дні і ночі проводить жінка над своїми кресленнями. При цьому Ніна навіть не припускає, наскільки серйозно вплине на її життя майбутній конкурс. Керівником його є солідний, харизматичний чоловік на ім'я Віктор. Колись від нього пішла дружина, кинувши чоловіка з маленькою донькою на руках. Так що тепер у чоловіка точно таке ставлення до шлюбу і взагалі всім трепетним почуттям, як і у Ніни. Однак доль саме цих людей судилося тісно переплести після проведеного конкурсу.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал З любов'ю, Ніна 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*