» » Хроніки Шаннари 1 сезон
Хроніки Шаннари 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:42
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Джонатан Лібесман, Джеймс Маршал
В ролях:
Остін Батлер,Поппі Дрейтон, Івана Бакеро, Ману Бенет, Аарон Якубенко, Деніел МакФерсон, Джон Ріс-Девіс
Формат:
mp4, 3gp

Хроніки Шаннари 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Хроніки Шаннари 1 сезон українською мовою

В кінці XIX століття по всій планеті прокотилася хвиля руйнівних воєн, що одержали назву Великі Війни, в результаті яких більша частина населення Землі загинула, а інша, потрапивши під згубний вплив хімічної і біологічної зброї, піддалася необоротним мутаціям, в результаті чого зберегти свій первісний вигляд вдалося лише небагатьом. Завершенням всьому була масштабне атомне бомбардування, яке назавжди змінило ландшафт Землі, повністю знищило колишню цивілізацію людей.

Дії серіалу відбуваються в постапокаліптичному світі Чотирьох Земель, розташованому на території, що раніше називалася Північною Америкою. Південну територію населяють люди, які утворили Федерацію, що проявляють необґрунтовану агресію до представників нелюдської крові. Західні землі обіймають ельфи - народ Стародавнього світу, що тисячі років ховався від людей, який почав виходити на контакт тільки після подій Великих Воєн. Не маючи особливої схильності до магії, втративши в процесі еволюції безсмертя, ельфи живуть у лісах, займаючись цілительством. Північна частина континенту заселена тролями - войовничими нащадками мутантів, які сильно постраждали від радіації, але при цьому отримали величезну силу, велике зростання і неймовірно міцну шкіру. А на Сході влаштувалися Дворфи - нащадки мутантів, які сховалися в часи Воєн глибоко під землю. У ході еволюції вони отримали низьке кремезне тіло, пристосоване для життя в підземних умовах, але вибравшись звідти на поверхню після війни і ставши відмінними мисливцями, сучасні дворфи відчувають неприязнь до свого колишнього способу життя.

Головними діючими особами серіалу виявляться нащадки древнього ельфійського роду Шаннари, від яких тепер залежатиме майбутня доля планети, що опинилася у смертельній небезпеці через загрозу навали демонів з іншого світу.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Хроніки Шаннари 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*