Водолій 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джонас Пейт, Майкл Цінберг, Джон Еміел
В ролях:
Девід Духовний, Уїтні Роуз Пінн, Міхаелла МакМанус, Милона Джексон, Клер Холт, Девід Мюнье, Гетін Ентоні, Емма Дюмон, Грей Деймон, Ченс Келлі

Водолій 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Водолій 1 сезон українською мовою

Сем - різкий, але впевнений в собі і своїх діях поліцейський. Навіть його молодий напарник не дозволяє собі такого, наш герой навіть права не може зачитати впевнено і спокійно. Вночі до нього лунає дзвінок від Кріс, яка повідомляє про зникнення дочки Емми і просить про допомогу. Після декількох допитів, з'ясовується, що вона пішла з Чарльзом Менсоном. Пробивши по своїй базі це ім'я, головний герой з'ясовує, що той справжні втілення зла - нападу, спроба вбивства, згвалтування, але ж тому всього 33 роки. Дивно, як він опинився на волі, зробивши стільки злодіянь. Так нашим героям дістається найбільше діло століття, яке доведеться довго розплутувати.

Чарльз проповідує в секті, переконуючи, що її учасники сильні особистості, здатні змінити все навколо. Дівчина сама не розуміє перед чим підписується, коли йде за ним. Адже його секта, яка називається «Сім'я» - це спільнота глибоко нещасних людей, які готові за жертву безглуздих, скоєння низки жорстоких вбивств. Щоб вистежити і довести незаконність діяльності секти, її загрозу суспільству, доведеться працювати під прикриттям. Сем налаштований рішуче і піде до самого кінця, адже головний сектант історії встиг його гарненько розлютити.

Дивитися онлайн серіал Водолій 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*