Водолій 2 сезон
2 сезон 13 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джонас Пейт, Майкл Цінберг, Джон Еміел
В ролях:
Девід Духовний, Уїтні Роуз Пінн, Міхаелла МакМанус, Милона Джексон, Клер Холт, Девід Мюнье, Гетін Ентоні, Емма Дюмон, Грей Деймон, Ченс Келлі
Формат:
mp4, 3gp

Водолій 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Водолій 2 сезон українською мовою

Пропала дочка колишньої коханої - це спонукало детектива Хадека почати розслідування, яке стало результативним майже відразу ж, як тільки їм були пов'язані в єдину лінію зникнення молодих людей - школярів, студентів, простих підлітків. Америка 1960-х 20 століття переживала бум хіпі - молодь висловлювала протест проти всього, що відбувалося з громадянами великої країни в ті часи. Так і Сем, ведучи справу, виходить на угруповання молоді, організовану певним Менсоном, вже досить відомим поліції.

Як і всі молодіжні групи, обчислена детективом Сім'я, як вони іменуються, проповідує вільну любов, безконтрольне споживання алкоголю, наркотиків, повну зневагу до влади. Сім'ю готують до якихось подій, але досвідчений сищик розуміє, що його поліцейська зовнішність і вік, викличуть підозру і неприйняття молодих бунтарів, явно налаштованих проти будь-якого наміри на їх свободу. Тому він об'єднується з молодим поліцейським Шейфом, якому належить стати своїм в суспільстві хіпі, а їм разом спробувати запобігти тим можливі і страшні злочини, на вчинення яких налаштовує зібрану ним молодь Менсон.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Водолій 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*