» » Американський захід 1 сезон
Американський захід 1 сезон
1 сезон 8 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:42
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Ілер
В ролях:
Дебора Лі Дуглас, Глен Прасел, Берт Томас Моріс, Ерік Янг, Вілл Стронгхерт, Девід Стівенс, Джонатан С. Стюарт, Мо Брінгс Пленті, Джош МакЛерран, Джозеф Карлсон
Формат:
mp4, 3gp

Американський захід 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Американський захід 1 сезон українською мовою

Серіал «Американський захід 2016» оповідає про боротьбу корінного населення Америки з переможеними військами Громадянської війни. Жителі півдня розсерджені не на жарт, вони виявилися переможеними. Тепер їх хвилює одне, це землі, як можна більше і краще розташовані. У ті часи основна частина територій перебувала під владою індіанців. Вони століттями налагоджували свій побут, будували вігвами і займалися типовою для їх населення діяльністю. Всього було багато племен, які перебували не завжди в дружніх відносинах. Часто між сусідніми народами виникали конфліктні ситуації, але коли у героїв з'явився спільний ворог, вони перестали сваритися один з одним.

Ім'я противнику конфедерати. Ті прийшли, щоб стати володарями ласого ділянки землі. Ось тільки тут хлопці прорахувалися, індіанці готові кістьми лягти, але не дати нахабним воїнам забрати майно. Між ними величезна технологічна прірва, місцеві жителі звикли боротися за допомогою томагавка і цибулі, а тут на них йде атака з використанням вогнепальної зброї. Навіть такий факт не налякав сміливих воїнів. Обидві сторони знають, що в кожну хвилину можуть загинути, і обидві сторони готові до останнього боротися за свою ідею.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Американський захід 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*