Таємне місто 1 сезон
1 сезон 6 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Австралія
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Емма Фріман
В ролях:
Джекі Уівер, Макс Браун, Джанелл МакМенамін, Алекс Мікич, Еліс Частон, Кіміе Тсукакоші, Фердинанд Хоанг, Алекс Дімітріадес, Деймон Херріман, Анна Торв
Формат:
mp4, 3gp

Таємне місто 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Таємне місто 1 сезон українською мовою

Серіал «Таємне місто» оповідає про розслідування, яке розпочала кореспондентка з Америки. Гаріет Данкль головна героїня. Вони не перший рік працює у сфері журналістики. Дівчина займається самими захованими і надсекретними справами. Зараз її дуже зацікавили відносини між США і Китаєм. Багато людей навіть не підозрюють, що ці держави знаходяться в натягнутих відносинах. А також мало кому відомо, що люди працюють на високопоставлених посадах часто зловживають своїм становищем у суспільстві.

Чого вартий вбити людину, якщо він тобі не бажаний? Звичайно, виконується це руками спеціальних людей. В ході слідчої діяльності журналістка вийшла на те, що в столиці Австралії, Канберрі, існує таємна організація. Це не просто компанія, розташована в офісній будівлі, це свого роду невелике місто. Потрапити туди звичайній людині практично неможливо. Пропуск туди отримують тільки багаті і політично сильні люди, не тільки країни, а й усього світу. Дівчина збирається докопатися до істини, ніж саме там займаються люди. У неї є підозри, що там кояться незаконні справи. Розбираючись в корупції і кримінальних пригодах, героїня піддає себе смертельній небезпеці.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Таємне місто 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*