Елементарно 5 сезон
5 сезон 24 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Полсон, Гай Ферленд, Сет Манн
В ролях:
Наталі Дормер, Ейдан Куїнн, Люсі Лью, Ріс Іванс, Ато Ессонда, Джон Майкл Хілл, Джонні Лі Міллер, Джордан Гелбер, Офелія Ловібонд, Джон Ноубл
Формат:
mp4, 3gp

Елементарно 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Елементарно 5 сезон українською мовою

У сюжеті багатосерійного кримінального детективу з оригінальною назвою - Elementary, розкриються подробиці розслідувань сучасного Шерлока Холмса - колишнього наркомана, і Ватсона - британського детектива в особі гарної дівчини. Ще до зустрічі з дівчиною, він був в Нью-Йорку, де повинен був пройти піврічний курс реабілітаційного лікування, який власне він і пройшов успішно, але їхати додому не захотів. Хлопець залишився тут жити, став консультантом в Нью-Йоркській поліції. Ця робота захопила його з головою. Але для більшої впевненості його батько наймає компаньйона-спостерігача - Джоан, яка не допустить того, щоб хлопець повернувся до наркотиків.

Стара історія про детектива Шерлока була розказана на новий лад американським кінематографом, і була прийнята із захопленням широкою публікою. Британський варіант, який свого часу, заслужив загальне визнання, а на цей раз за роботу взявся сценарист Роб Доерті, і продовжили його починання кілька режисерів Джон Полсон, Сет Манн і Ендрю Бернштейн, з метою створити непереможний серіал, в якому любителі детективних історій знайдуть багато знайомого і в той же час чимало привабливо нового.

Знову на арену вийдуть Холмс і Ватсон, але четверо мали свої обличчя будуть вже інші. Правда, сучасний Шерлок (Джонні Лі Міллер) буде значно відрізнятися за складом характеру і життєвого укладу від свого британського побратима, але це швидше пов'язано з небажанням англійських авторів продукувати клонів свого улюбленого героя. Геній детектива відрізняється своїм непереможним пристрастю до наркотичних речовин, з яким він ніяк не може розпрощатися. А ось вірним соратником його стане Джоан Ватсон (Люсі Лью) - жінка, як не дивно, причому азіатського походження. А на додаток до цього, вона також позбавлена прав на практику хірурга через таку великою лікарської помилки. Чому ж утворився такий дивний тандем? А все тому, що батько Шерлока, стурбований його згубною звичкою, і нерозбірливими зв'язками з різними жінками, попросив Джоан доглянути за улюбленцем, в надії, що нова компаньйонка приверне його відмінним зразком жіночої поведінки. Але як виявилося, ця дамочка не проти, і справді, взяти участь в захоплюючих розслідуваннях.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Елементарно 5 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Елементарно 5 сезон
Елементарно 5 сезон
Елементарно 5 сезон
Елементарно 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*