» » Восьме почуття 1 сезон
Восьме почуття 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лана Вачовскі, Ліллі Вачовські, Джеймс МакТіг
В ролях:
Амл Амін, Пе Ду-на, Тіна Десаї, Мігель Анхель Сильвестра, Таппенс Мідлтон, Фрима Аджьеман, Брайан Дж. Сміт, Навін Ендрюс, Макс Римельт, Джемі Клейтон
Формат:
mp4, 3gp

Восьме почуття 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Восьме почуття 1 сезон українською мовою

«Восьме почуття» - це американський серіал, поставлений талановитим режисером Деном Глассом. За жанром цю картину можна віднести до науково-фантастичній драмі. Події з перших же кадрів захоплюють увагу глядача цілком і повністю і інтрига зберігається до самого кінця. Кілька людей, що живуть далеко один від одного, раптово розуміють, що якимось містичним способом пов'язані між собою і в принципі, абсолютно різні. Розгромна замовна стаття між ними зв'язок - незвичайна і існує на рівні розуму, притому часом доходить до таких меж, що вони в змозі відчувати себе так, нібито знаходяться в даний момент в одному приміщенні. Всі вони незвичайні, а тому, оточуючі ставляться до них часто вороже. Існує така світова організація вчених, сферою інтересу яких є знаходження та відлов людей, що володіють паранормальними можливостями. Їх мета знайти таких, помістити в спеціальну військову лабораторію і провести над ними ряд наукових експериментів, щоб виявити причину подібних талантів, визначити рівень їх можливостей.

На початку серіалу розповідається про життя кожного з головних героїв: за яких обставин вони пізнали про свої незвичайні можливості і як кожному з них вдавалося пристосуватися до своїх нових реалій життя. Спершу було дуже важко. Кожен з них думав, що він божеволіє. Але протягом всіх описуваних подій, вони починають знайомитися зі своєю новою сутністю, звикати до цього, налагоджувати контакти на відстані. Це їм поступово вдається, незважаючи на те, що вони ніколи не були знайомі, розмовляють на різних мовах, отримали різне виховання і освіту. Одного разу вони починають розуміти ще одну річ: їх хтось наполегливо почав переслідувати. Навіщо? Це якраз зрозуміло. Всіх героїв хочуть зібрати в одному місці. Хто це? І для чого це все робиться? А висновок напрошується сам собою. Мета всього цього ланцюжка подій - одна-єдина: їх усіх потрібно знищити.

Герої серіалу розуміють, що у них є тільки один шанс - це бути всім разом і зробити все найбільш неможливе для того, щоб врятувати своє життя. Чи вийде у них те, що вони задумали, або вони змушені будуть загинути? Для того, щоб відповісти на ці та інші питання, потрібно подивитися цей серіал до кінця. Час не буде витрачено Вами даремно. Фільм, дійсно цікавий, з яскравими спецефектами, відмінною акторською грою і захоплюючим сюжетом.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Восьме почуття 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Восьме почуття 1 сезон
Восьме почуття 1 сезон
Восьме почуття 1 сезон
Восьме почуття 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*