» » Восьме почуття 2 сезон
Восьме почуття 2 сезон
2 сезон пілотна серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лана Вачовскі, Ліллі Вачовські, Джеймс МакТіг
В ролях:
Амл Амін, Пе Ду-на, Тіна Десаї, Мігель Анхель Сильвестра, Таппенс Мідлтон, Фрима Аджьеман, Брайан Дж. Сміт, Навін Ендрюс, Макс Римельт, Джемі Клейтон

Восьме почуття 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Восьме почуття 2 сезон українською мовою

У сюжеті фантастичного серіалу «Восьме почуття 2 сезон» фігурують вісім чоловік, які містичним чином можуть чути, що думає один з них на нереальному відстані практично в тисячі кілометрів, таких людей називають емпатії. Складається враження, що вони завжди поруч, але завжди знаходяться дуже далеко. Вони взагалі живуть на різних континентах і нічого спільного, крім нового дару, у них немає. Кожен з них має свої якостями і навичками. Вони знаходяться в різних шарах соціального населення, і кожен займається своєю справою.

У сюжеті перших восьми епізодів буде показано життя всіх героїв, як вони освоюють новий дар, як вчаться ним управляти і як вони живуть з цим нововведенням. Але з самого початку серіалу все вони думають, що стають психопатами і не знають що робити з цим, але з часом герої починають розуміти, що відбувається в цьому світі і намагаються знаходити зв'язок один з одним. Хоча у всіх різні устрої, мови і культури, вони долають мовні розбіжність і вчаться розуміти. Хтось зловісний намагається всіх зібрати в одному місці, і як з'ясовується пізніше вбити, але хто це і навіщо залишається великою таємницею. Хто ця людина? І чи зможуть розгадати таємницю своїх здібностей?

Дивитися онлайн серіал Восьме почуття 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Восьме почуття 2 сезон
Восьме почуття 2 сезон
Восьме почуття 2 сезон
Восьме почуття 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*