» » Марко Поло 1 сезон
Марко Поло 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Алік Сахаров, Девід Петрарка, Джон Мейбері
В ролях:
Ремі Хій, Олівія Ченг, Махеш Джаду, Чжу Чжу, Том Ву, Джоан Чень, Бенедикт Вонг, Улі Латукефу, Чин Хань, Лоренцо Рікельме

Марко Поло 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Марко Поло 1 сезон українською мовою

Тринадцяте століття: Хубілай - Кублай-хан монгольський правитель найбільшої на Землі імперії. Його воїни проносяться, подібно до весняного паводку, по шовковому шляху змітаючи будь-який опір. Лише одне місце не підкорене. Імператор Джіа Сіда, зі своїми воїнами повстанцями, зміцнилися в місті-фортеці Сан-ян. Вони чинили опір Орді тридцять років. Сім'я Поло - іноземні торговці з Венеції. Вони проникли в самий центр війни великої імперії Кублай-хана.

Серіал «Марко Поло» (1 сезон), розповідає про неймовірні пригоди, знаменитого мандрівника, охоплюючи період його перебування в Азії. Твір починається з вражаючого видовища розореного села, через яку слід караван торговців. Провідник, показуючи на людей, насаджених на списи, згорілі будинки і валяються спотворені тіла пояснює, що таке трапляться з тими, хто не підкоряється волі Монгольського правителя. Один із загону не витримує видовища і починає бігти. З'явилися з диму вершники утиківают його стрілами, оточуючи караван. Один з мандрівників показує пайцза, однак, це не рятує воїнів, які супроводжують загін, вони негайно вбиваються, купців загін забирає з собою. У Ставці на купців європейців дивляться як на дивину. Від дверей до підніжжя трону гості долають шлях на четвереньках. Так, відбувається зустріч юного Марка, з великим монгольським правителем.

Дивитися онлайн серіал Марко Поло 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Марко Поло 1 сезон
Марко Поло 1 сезон
Марко Поло 1 сезон
Марко Поло 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*