Марко Поло 2 сезон
2 сезон 10 серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Алік Сахаров, Девід Петрарка, Джон Мейбері
В ролях:
Ремі Хій, Олівія Ченг, Махеш Джаду, Чжу Чжу, Том Ву, Джоан Чень, Бенедикт Вонг, Улі Латукефу, Чин Хань, Лоренцо Рікельме

Марко Поло 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Марко Поло 2 сезон українською мовою

Ніколо Поло занадто довго не був удома. У серіалі «Марко Поло 2 сезон» він повертається з подорожі по Великому шовковому шляху, де протягом двадцяти років встановлював нові місця для торгівлі. Будинки купець виявляє, що дружина померла чотирнадцять років тому, залишивши йому сина. Хлопчик ріс сиротою, не пам'ятаючи материнську ласку і не знаючи турботу батька. Перше, про що він запитав у батька - чи знав той про його народженні. Але, здається, батькові не було і немає діла до юнака. Він стурбований тільки черговим подорожжю, в яке збирається відправитися через кілька днів.

Бідний юнак у розпачі. Адже він тільки знайшов рідну людину і повинен знову втратити його. Яким би байдужим ні був його батько, але іншого доля не запропонує. Умовляння взяти з собою не принесли ніякого результату. Марко не знаходить іншого виходу, як нишком пробратися на корабель і сховатися в затишному місці. Його виявляють, відпливши далеко в море. Юнакові доводиться жертвувати своєю гордістю і самоповагою, щоб бути поруч з батьком, які не бажають його бачити. Необачний вчинок, коли він відпускає священика, якого Ніколо віз до китайського хана, визначає його подальшу долю. Він залишений батьком в палаці хана замість втікача божого людини.

Дивитися онлайн серіал Марко Поло 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Марко Поло 2 сезон
Марко Поло 2 сезон
Марко Поло 2 сезон
Марко Поло 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*