» » Джейс і воїни на колесах 1 сезон
Джейс і воїни на колесах 1 сезон
1 сезон
Рік:
1985 рік
Країна:
Франція, Канада, США, Японія
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Бруно Бьянчі, Бернар Дейрос, Казуми Фукусіма
В ролях:
Ізабель Ганз, Жиль Таміз, Жиль Гійо, Жан шалапута, René Bériard, Деррін Бейкер, Жиль Лорен, Деніел Галь, П'єр Гарін, Ален Флік
Формат:
mp4, 3gp

Джейс і воїни на колесах 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Джейс і воїни на колесах 1 сезон українською мовою

Багато років минуло з того дня, як у Джейсі з мультфільму «Джейс і воїни на колесах» безслідно пропав батько, який займався секретними дослідженнями і розробками, пов'язаними з позбавленням людства від голоду. Під час проведення експериментів щось пішло не так. Але результати невдалого дослідження все ж стали доступними і ними зуміли скористатися справжні лиходії на прізвисько Уми Монстра, очолювані Всевидячим Босом. Справжньою метою цього монстра стало завоювання інших планет. Його зброєю є виноградна лоза, що володіє здатністю проростати на неймовірне відстань крізь простір. Лоза досягає одну з планет і обплутує її. Бос, використовуючи екстрасенсорні здібності, вміє керувати незвичайним рослиною. Масивна і міцна виноградна лоза могла з легкістю переносити будинок Боса в будь-який у Всесвіті місце.

Але все ж існував спосіб, щоб зупинити підступний задум Умов Монстра: необхідно з'єднати обидві частини одного кореня. Перша з них була у Джейсі, а ось друга була у його батька. Бос також знав про це, тому уважно стежив за головним героєм. Але молода людина в своїх намірах не самотній, оскільки у нього є вірні соратники і друзі - воїни на колесах. На космічному кораблі вони долають простори Всесвіту і битися з монстрами. Джейсі необхідно відшукати батька, а заодно знищити страшних і небезпечних для мешканців космосу створінь.

Мультік Джейс і воїни на колесах 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*