Джон Доу 1 сезон
1 сезон
Рік:
2002 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Мімі Ледер, Генрі Бронштейн, Фелікс Енрікез Алькала
В ролях:
Вільям Форсайт, Девід Льюіс, Спрег Грейден, Джон Маршалл Джонс, Домінік Перселл, Грейс Забриски, Джейн Брук, Гарі Вернтц, Мішель Харт, Рекха Шарма
Формат:
mp4, 3gp

Джон Доу 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Джон Доу 1 сезон українською мовою

Біля берегів Сіетла, Австралія, в море рибалки підібрали з моря білого чоловіка європейської зовнішності. Рибалки сильно здивувалися, коли він відповів їм на кхмерської мовою. Але на питання: «звідки він його знає», чоловік відповів, що не знає кхмерської мови. Також він не зміг відповісти хто він, і як опинився в морі. Молода людина знає практично все, немов у нього в голові вбудований доступ до всіх баз даних у світі, але при цьому, не знає власних смаків. Вигравши 12 тисяч на скачках. Потім купивши нормальний одяг, відправляється в банк і купує акції перспективної фірми і протягом дня стає багатий.

Джон Доу, таке ім'я собі бере головний герой серіалу. Випадково увійшовши в кафе, він сідає за рояль. Гра Джона змушує господаря закладу Діггера, запропонувати йому роботу вечорами і Доу погоджується. Побачивши в новинах фотографію дівчинки, Джон здивований, він бачить її в кольорі, хоча у нього дальтонізм. Вважаючи, що дівчинка якось з ним пов'язана відправляється прямо до детективу, ведучому розслідування. За допомогою Джона дівчинку вдається знайти, але вона бачить його в перший раз і заперечує родинні зв'язки. Герой знову в глухому куті, але не припиняє пошуку самого себе. Намагаючись дізнатися хто, він такий, оголошує себе втраченим, більш ніж в ста п'ятдесяти організаціях, що займаються пошуком людей.

Дивитися онлайн серіал Джон Доу 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*