Ляпас 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кен Олін, Майкл Морріс, Ліза Холоденко
В ролях:
Ума Турман, Макензі Лі, Мелісса Джордж, Лукас Хеджес, Пітер Сарсгаард, Томас Садоскі, Тенді Ньютон, Брайан Кокс, Марін Айрленд, Закарі Куінто
Формат:
mp4, 3gp

Ляпас 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ляпас 1 сезон українською мовою

Найбільш резонансний роман сучасності отримав свою другу екранізацію в міні-серіалі «Ляпас». Перша спроба належить австралійцям, а ось оцінити варто другу. Сімейство Юань перебирається з великого міста практично в село, де всі житель знають один одного в обличчя. Дружина не сяє від цієї ідеї, але вона розуміє, що слід підтримати чоловіка. Джессіка приходить ще в більший шок, коли виявляється, що по місцевості немає китайського кварталу.

Жінка перебуває в стані шоку, адже доводиться здружитися з новими сусідами, звикати до нової їжі і т.д. чоловік відкриває м'ясної ресторанчик і так вони забувають про свою бізнес. Так вся родина збирається на маленькому пікніку. Чотирирічна дитина поводиться неадекватно, мало хто на місці героя стримався б, але батьки-ліберали навіть не збираються його за це зупиняти. Тоді запрошений гість дає йому ляпас, через яку в сім'ї розгорається справжній скандал. Сімейні розбірки поступово втілюються в судові позови. Ця ситуація дуже добре відображає американські реалії. Чим для кожного з героїв закінчиться ця історія і чи буде покараний дитина, покаже захоплюючий серіал «Ляпас», який з перших хвилин захоплює дух.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Ляпас 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Ляпас 1 сезон
Ляпас 1 сезон
Ляпас 1 сезон
Ляпас 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*