Дикі пальми 1 сезон
1 сезон
Рік:
1993 рік
Країна:
Час:
278 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кіт Гордон, Кетрін Бігелоу, Пітер Хьюїт
В ролях:
Бібі Ньювірт, Роберт Лоджа, Джеймс Белуші, Дана Ділейні, Енджі Дікінсон, Ерні Хадсон, Девід Уорнер, Нік Манкузо, Бен Севідж, Кім Кетролл
Формат:
mp4, 3gp

Дикі пальми 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Дикі пальми 1 сезон українською мовою

У сенатора Кройцера великі плани на телебаченні і впровадження нових технологій. Він впливова особистість і може дозволити собі багато чого. Герої історії Дикі пальми якраз вплутується в цю історію. Гаррі якраз починає працювати на телеканалі, який належить сенаторові. Завдання всіх співробітників встановлена, ніхто не повинен зупинятися на досягнутому. Світ технологій йде вперед, а значить, йому необхідно відповідати. Ідея сенатора - використання тривимірних голографічних проекцій, які можна впровадити з технологією «Віртуальна реальність».

Герой історії Wild Palms (1993) насолоджується своїм успіхом, він отримує гроші і популярність. Однак зовсім не помічає, як події затягують його у вир кривавих інтриг і розборок, де кожен виявляється не тим, ким він собі уявляв. Мова йде не тільки про сторонніх людей, а й про близьких. Щоб дізнатися, як герой виплутається з історії, необхідно дивитися онлайн серіал. З таким динамічним сюжетом і харизматичним актором відірватися від екрану буде складно. Багато з персонажів просто пішаки у великій грі, де на кону стоїть життя. Навіть сам герой впевнений, що є не тим, ким він уявляється інші.

Дивитися онлайн серіал Дикі пальми 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Дикі пальми 1 сезон
Дикі пальми 1 сезон
Дикі пальми 1 сезон
Дикі пальми 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*