Вигнання 1 сезон
1 сезон
Рік:
2011 рік
Час:
58 хв. (174 хв.)
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Александр
В ролях:
Тімоті Уест, Деріл Фишвик, Алекс Клейтон, Ніко Міраллегро, Клер Гуз, Шон Дулі, Олівія Колман, Сара Джейн Данн, Джим Бродбент, Джон Сімм
Формат:
mp4, 3gp

Вигнання 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вигнання 1 сезон українською мовою

Том Ронстадт свариться зі своїм батьком і вирішує покинути рідну домівку. Рішення здавалося йому правильним. Виїхавши в Лондон, він досить успішно рухається кар'єрними сходами. Але через деякий час в житті Тома настає чорна смуга і він втрачає все. Ситуація змушує молоду людину знову бігти. Тепер він повертається туди, звідки свого часу виїхав, до рідної домівки. Після мегаполісу знову звикнути до рідного тихого містечка досить не просто, але ще складніше знову наблизитися до батька. Але все виявляється не так, як очікував Том.

Його батько, якого звуть Сем, страждає хворобою Альцгеймера. Подумки він все ще живе в минулому, займаючись своєю успішною кар'єрою і періодично закликаючи до себе на допомогу свого секретаря. Ось тільки ніякого секретаря в цьому будинку вже немає і в помині, а про Сема піклується його дочка і сестра Тома по імені Ненсі. Намагаючись знову стати своїм, Том вирішує заодно і докопатися до істини, до того, про що він ніколи не питав, можливо боячись дізнатися правду. Що насправді спричинило його вигнання? Що в минулому сталося такого, що докорінно змінило життя Тома? Разом з головним героєм серіалу Вигнання нам належить докопатися до правди, яка може виявитися дуже несподіваною.

Дивитися онлайн серіал Вигнання 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*