» » Імпресіоністи 1 сезон
Імпресіоністи 1 сезон
1 сезон
Рік:
2006 рік
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тім Данн
В ролях:
Майкл Калвер, Уілл Кін, Себастьян Арместо, Джуліан Гловер, Річард Армітедж, Аманда Рут, Аден Джіллетт, Ендрю Хавілл, Ізобель Правда, Чарлі Кондо
Формат:
mp4, 3gp

Імпресіоністи 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Імпресіоністи 1 сезон українською мовою

У другій половині дев'ятнадцятого століття художники шукають нові напрямки в мистецтві, оскільки академізм їх вже не влаштовує. Вони знаходяться в пошуках способів, методів і прийомів, за допомогою яких можна було якомога реальніше, природніше відобразити живий світ, показати його мінливість і рухливість, вкласти в роботу своє ставлення до нього. Так поступово було створено новий напрямок, назване імпресіонізмом.

Біля його витоків стояв відомий талановитий французький художник Клод Моне. Франсуа Тібор Жасмин працює кореспондентом місцевої газети, його мрією було зустрітися з родоначальником імпресіонізму, поспілкуватися з ним і розпитати про найпотаємніше. Франсуа відправляється в Живерні для зустрічі з метром Клодом Моне. І ось вони вже розмовляють за чашкою кави і Моне згадує свої життєві історії. Крім оповідань, що стосуються творчості, зустрічей з Ренуаром і Базіле, роботи в знаменитій майстерні Глейра, він повідав журналісту романтичну історію його знайомства з чарівною дівчиною, яка стала його дружиною. Однак життя його з Каміллою була складною, жили вони дуже бідно і був навіть такий момент, коли його сім'я перебувала на межі між життям і смертю.

Дивитися онлайн серіал Імпресіоністи 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Імпресіоністи 1 сезон
Імпресіоністи 1 сезон
Імпресіоністи 1 сезон
Імпресіоністи 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*