» » Поінт Плезант 1 сезон
Поінт Плезант 1 сезон
1 сезон
Рік:
2005 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Мел Демскі, Маріта Грабяк, Майкл Ланж
В ролях:
Кемерон Річардсон, Діна Мейер, Річард Берджи, Сьюзен Уолтерс, Обрі Долар, Клер Кері, Брент Вебер, Елізабет Арну, Семюел Пейдж, Грант Шоу
Формат:
mp4, 3gp

Поінт Плезант 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Поінт Плезант 1 сезон українською мовою

Серіал «Поінт Плезант» розповідає історію, в якій головна героїня падає за борт круїзного судна, під час плавання, присвяченого закінченню коледжу. Дівчину, в несвідомому стані, виносить до берега перед початком шторму. В цю мить у місті пропала електрика, але ніхто не пов'язує ці дві події. Хлопець, який працює рятувальником, в останній момент, перед від'їздом з пляжу, зауважує в море людини і кидається на допомогу. Штучне дихання, зроблене рятувальником, змушує потерпілу знову дихати, але свідомість не повертається. Джессі, так звуть славного рятувальника, привозить виловлену з хвиль незнайомку в найближче місце, де «утопленицю» можуть надати допомогу, в будинок практикуючого лікаря Крамера.

Крамер, оглянувши незнайомку, повідомляє про необхідність відпочинку, так як загроз для життя немає. Розплющивши очі, вона приходить до тями, а в місто повертається електрику. Дівчину звуть Христина, її батько зараз в Індії по роботі, він зайнята людина. Сім'я Крамерів на прохання дочки Джуді, залишає Христину пожити у них. Вранці повторний огляд Христини виявив на райдужній оболонці дивне родима пляма, але знову, знак все ігнорують. З появою в місті новоприбулою, починають відбуватися паранормальні події.

Дивитися онлайн серіал Поінт Плезант 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Поінт Плезант 1 сезон
Поінт Плезант 1 сезон
Поінт Плезант 1 сезон
Поінт Плезант 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*