» » Подорож на край Землі 1 сезон
Подорож на край Землі 1 сезон
1 сезон
Рік:
2005 рік
Час:
267 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Девід Еттвуд
В ролях:
Джеймі Сівес, Роберт Хоббс, Вікторія Хемілтон, Джаред Харріс, Тім Делап, Ванесса Пайк, Джонатан Слінгер, Бенедикт Камбербетч, Річард МакКейб, Сем Ніл
Формат:
mp4, 3gp

Подорож на край Землі 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Подорож на край Землі 1 сезон українською мовою

Перше захоплення військовим кораблем пройшло різко і без залишку відразу після спуску в трюм, де молодому аристократу Едмунду Талботу була виділена особиста каюта. Різкий сморід, за словами матроса Уилера, не уявляла небезпеки, а маленька, крихітна комірка, гордо іменується каютою, привела молодого людини в жах. Сочаться вологою стіни, за якими було чути плюскіт води відсутність свіжого повітря і постійна темрява, швидко розвіяли передчуття веселого повного романтики подорожі до Австралії.

Міні-серіал «Подорож на край Землі» (2005), розповідає про шестимісячному плаванні молодого аристократа з Англії в Сідней, де дядечко підготував йому місце помічника губернатора. Однак перші враження не обмежилися тіснотою і задушливим смородом, відразу після відплиття хлопця звалила морська хвороба. Кілька діб його шлунок відмовлявся приймати їжу, а ту, що все-таки була з'їдена, схоплене назад. Допомогла лише настоянка опіуму, дбайливо принесена Вілером. Перший вихід на палубу за час плавання приніс довгоочікуваний ковток свіжого повітря, а летять в обличчя бризки хвиль, підбадьорили змучену душу. Пізніше Едмунд отримав можливість познайомитися з капітаном Андерсеном і переконатися, що все з ним сталося на кораблі до цього, лише прелюдія до тих пригод, які його чекають в найближчі півроку.

Дивитися онлайн серіал Подорож на край Землі 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*