» » Експансія / Простір 2 сезон
Експансія / Простір 2 сезон
2 сезон 10 серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Террі МакДонаф, Джефф Вулнаф, Білл Джонсон
В ролях:
Уес Четем, Флоренс Ваніда Фейвр, Чад Л. Коулмен, Домінік Тіппер, Стівен Стрейт, Афіна Карканіс, Томас Джейн, Шон Дойл, Кес Анвар, Шорі Агдашлу

Експансія / Простір 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Експансія / Простір 2 сезон українською мовою

У двадцять третьому столітті людство колонізувало сонячну систему. Землею управляє ООН. На Марсі незалежне мілітаристське уряд. Внутрішні планети залежать від ресурсів астероїдний пояс, його мешканці - Астер, живуть і працюють в космосі. У поясі астероїдів повітря і вода дорожче золота. Десятиліттями між Землею, Марсом і поясом росло напруга. Тепер вони на порозі війни. Для її початку достатньо однієї іскри. Серіал «Простір», розповідає про протистояння двох держав Землі і Марса за ресурси пояса астероїдів.

Джулія замкнені в відсіку. Допивши залишки води, вона намагається вибити двері. В невагомості це важко, але дівчині вдається. Потрапивши в коридор корабля, вона шукає живих людей і кличе на допомогу. На стінах коридору видно криваві патьоки. Раптово за спиною з'являється людина, немає. Це лише порожній скафандр. Табло біля дверей в інженерний відсік показує напис S.O.S. Двері заблоковані. Джулія вирізає газовим пальником двері. Увійшовши в інженерний відсік ... Наповнює крик жаху. Астероїдний пояс. Станція Церера. Протекторат ООН. Колись Церера була покрита льодом. Запасів води вистачило б на тисячу поколінь, але Земля і Марс відібрали її собі. Станція стала найбільш важливим портом в поясі, але неймовірні багатства і запаси, що протікають через неї, не потрапляють до Астер.

Дивитися онлайн серіал Експансія / Простір 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Експансія / Простір 2 сезон
Експансія / Простір 2 сезон
Експансія / Простір 2 сезон
Експансія / Простір 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*