» » Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
1 сезон
Рік:
2009 рік
Країна:
Канада, США
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Енді Микита, Вільям Варінг, Пітер ДеЛуіс
В ролях:
Джаміль Уолкер Сміт, Девід Блу, Патрік Гілмор, Роберт Карлайл, Луїс Феррейра, Елейн Хаффман, Дженніфер Спенс, Еліз Левек, Пітер Келаміс, Брайан Дж. Сміт
Формат:
mp4, 3gp

Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон українською мовою

Третій серіал продовжує сюжет попередніх ( «Зоряна брама SG-1», 1997-2007 р і «Зоряна брама: Атлантида» 2004 року), закидаючи героїв в нові куточки галактики і розставляючи несподівані акценти. Нова частина розповість про непрості взаємини членів екіпажу. Критичні ситуації, що виникають в процесі нового подорожі, показують всіх героїв з усією відвертістю мотивів і бажань, аж ніяк не завжди альтруїстичних, адже їхня місія - виживання.

Сюжет «Зоряних брам: Всесвіт» починається з нападу на Ікар. Це змушує команду вчених і військових залишати планету через врата в момент набору того самого «Шеврона 9». Група дослідників, керована Ніколас Рашем і Еверетом Янгом, перекидається на величезну відстань від Землі і слід по невідомому маршруту на дивному кораблі. Міжгалактичний корабель «Доля», побудований ще стародавніми для поширення Воріт, неухильно дотримується до таємничої точки призначення. Ситуацію загострює аварійний стан корабля, частина секцій пошкоджені, ресурси кінцеві, подача енергії нестабільна. Все це викликає зростаюча напруга серед членів команди, яка опинилася в гігантській пастці. Як дізнатися пункт призначення «Долі»? Саме ця таємниця - ключ до розгадки сюжету серіалу.

Дивитися онлайн Зоряна ворота: Всесвіт 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*