» » Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
1 сезон
Рік:
2009 рік
Країна:
Канада, США
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Енді Микита, Вільям Варінг, Пітер ДеЛуіс
В ролях:
Джаміль Уолкер Сміт, Девід Блу, Патрік Гілмор, Роберт Карлайл, Луїс Феррейра, Елейн Хаффман, Дженніфер Спенс, Еліз Левек, Пітер Келаміс, Брайан Дж. Сміт

Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон українською мовою

Третій серіал продовжує сюжет попередніх ( «Зоряна брама SG-1», 1997-2007 р і «Зоряна брама: Атлантида» 2004 року), закидаючи героїв в нові куточки галактики і розставляючи несподівані акценти. Нова частина розповість про непрості взаємини членів екіпажу. Критичні ситуації, що виникають в процесі нового подорожі, показують всіх героїв з усією відвертістю мотивів і бажань, аж ніяк не завжди альтруїстичних, адже їхня місія - виживання.

Сюжет «Зоряних брам: Всесвіт» починається з нападу на Ікар. Це змушує команду вчених і військових залишати планету через врата в момент набору того самого «Шеврона 9». Група дослідників, керована Ніколас Рашем і Еверетом Янгом, перекидається на величезну відстань від Землі і слід по невідомому маршруту на дивному кораблі. Міжгалактичний корабель «Доля», побудований ще стародавніми для поширення Воріт, неухильно дотримується до таємничої точки призначення. Ситуацію загострює аварійний стан корабля, частина секцій пошкоджені, ресурси кінцеві, подача енергії нестабільна. Все це викликає зростаюча напруга серед членів команди, яка опинилася в гігантській пастці. Як дізнатися пункт призначення «Долі»? Саме ця таємниця - ключ до розгадки сюжету серіалу.

Дивитися онлайн Зоряна ворота: Всесвіт 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Зоряна брама: Всесвіт 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*