» » Трансформери: Генерація 1 4 сезон
Трансформери: Генерація 1 4 сезон
4 сезон
Рік:
1987 рік
Країна:
США, Японія
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Енді Кім, Боб Кірк, Ел Козел
В ролях:
Френк Велкер, Джек Ейнджел, Пітер Каллен, Кріс Латта, Корі Бертон, Кейсі Касем, Джон Стефенсон, Дон Мессик, Ден Гілвзан, Майкл Белл
Формат:
mp4, 3gp

Трансформери: Генерація 1 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Трансформери: Генерація 1 4 сезон українською мовою

У сюжеті телесеріалу «Трансформери: Перше покоління» описується протистояння Автоботів і Десептиконів, які прибули на Землю в пошуках енергоресурсів для своєї планети Кібертрон. Колись, багато мільйонів років тому Кібертрон була планетою, де вироблялося велика кількість універсальних роботів. Причому ліній виробництва було дві. Перша виробляла військових роботів - Десептіконов, а друга - автоботів, які використовувалися в мирних цілях. Через деякий час обидві групи роботів були наділені інтелектом і стали керувати заводом своїми силами.

Десептікони часто ставали учасниками бойових дій, спрямованих на захист Кибертрона, в той час як Автоботи забезпечували технічний резерв на планеті і відповідали за безперервне виробництво. Минуло небагато часу, і влада повністю перейшла до автоботів. Не зважаючи на нинішні обставини, Десептікони вирішили силою взяти під контроль планету. Почалася Кібертроновская війна, яка привела до повного виснаження ресурсів. І щоб вирішити саме цю проблему роботи відправляються на пошуки нового технічного джерела життя. Проборозділ Всесвіт, роботи приземляються на Землю і розуміють, що тут вони залишаться надовго. Швидко переформувати під звичайні машини землян, Автоботи і Десептікони продовжили своє протистояння. Робочих роботів очолює Оптимус Прайм, а бойових Десептіконов - Мегатрон.

Дивитися онлайн Трансформери: Перше покоління 4 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Трансформери: Генерація 1 4 сезон
Трансформери: Генерація 1 4 сезон
Трансформери: Генерація 1 4 сезон
Трансформери: Генерація 1 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*