Що з Енді? 1 сезон
1 сезон
Рік:
2000 рік
Країна:
Канада
Час:
21 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Тім Дікон, Джон Мінніс
В ролях:
Жаклін Лінетскі, Йен Джеймс Корлетт, Джессіка Кардос, Артур Холден, Кеті Кавадіні, Марк Хаузер, Сьюзен Гловер, Метт Холленд, Деніел Кину, Крейг Френсіс
Формат:
mp4, 3gp

Що з Енді? 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Що з Енді? 1 сезон українською мовою

Що з Енді? (What's with Andy?) - Це канадський мультсеріал про хлопчину, який живе в глухому містечку Іст-Гекла і займається по-справжньому тільки однією справою - приколами. Причому почуття гумору у нього сто крат сильніше почуття жалості: то він все місто замотає в туалетний папір, то проносне в чай ​​подсипет, то взагалі залишить всіх в одних подштанниках на зйомках для шкільного фотоальбому.

По-суті, хлопчисько робить гидоти, але те, з якою винахідливістю і самовіддачею він це робить, викликає щось на кшталт захоплення. Так, наприклад, вирішивши прикинеться мертвим, він, хлопець із передмістя, вивчає буддійську практику уповільнення пульсу через дихання. Яке, а? І все це - заради спалахнула в буйної голівоньці задумом над кимось пожартувати! Також радує його вірний Санчо Панса - хлопець на ім'я Денні, що забезпечує матеріальну базу для проведення операції по троллінгу оточуючих, будь то хоч дві бочки нафти або лапа від культиватора.

Звичайно, в кінці хлопців найчастіше ловлять і відважують абсолютно заслужених люлей, але це анітрохи не применшує ентузіазму двох веселих пустунів з нетривіальним світоглядом. Так що питання «Що ж з Енді?» Залишається риторичним - адже він абсолютно нормальний, просто любить жартувати.

Мультік Що з Енді? 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*