» » Трансформери: Битви звірів 3 сезон
Трансформери: Битви звірів 3 сезон
3 сезон
Рік:
1998 рік
Країна:
Канада
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Стів Сакс, Колін Дейвіс, Джон Позер
В ролях:
Дон Браун, Гарі Чок, Даг Паркер, Скотт Макніл, Йен Джеймс Корлетт, Венус Терцо, Джим Бернс, Девід Кей, Річард Ньюман, Алек Уіллоуз
Формат:
mp4, 3gp

Трансформери: Битви звірів 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Трансформери: Битви звірів 3 сезон українською мовою

Сюжет мультфільму: Максимали і Предакони мирно жили після того, як закінчилася епоха Великих перемог. В 1 сезоні звірині воєн описується мирне життя на Кібертрон, яка несподівано закінчується після того, як Мегатрон - один з Предакони, який дуже любив владу, викрадає реліквію Золотий Диск. У цій реліквії була прихована інформація про те, де відбувається скупчення Енергон. Тут же його корабель вирушає на їх пошуки, але за ним слідом, щоб зловити злочинця, висилають корабель Оптимуса Праймала. Але ці два корабля губляться в космічних просторах і незабаром потрапляють під тимчасову воронку.

Пошкоджені кораблі з працею приземляються на незнайомій планеті. Вони воюють між собою за енергон, але незабаром дізнаються, що на цій планеті живе раса Вок, яка абсолютно не рада такому їх присутності. Між ними зав'язується боротьба і за планету, і за те, щоб зберегти енергон, без якого не ніхто вже не зможе жити. У другому сезоні беруть участь всі ті ж герої, тільки ось максимальний і Предакони стали трансметалліческімі істотами, які мають тепер більш новими технічними можливостями. У цьому сезоні вже навіть Всесвіт знаходиться під загрозою. У третьому сезоні максимальний вдається на якийсь час зупинити тимчасову бурю, але битва Темряви і Світу все, ж відбулася. Ця битва готувалася дуже довго і напружено, але, незважаючи на це, її підсумок досі невідомий. Цей мультфільм отримав високу оцінку у глядачів всіх країн. Критики і художники теж відзначали високий рівень його якості. А в 1997 році режисер цього мультфільму був нагороджений премією «Еммі».

Мультік Трансформери: Битви звірів 3 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Трансформери: Битви звірів 3 сезон
Трансформери: Битви звірів 3 сезон
Трансформери: Битви звірів 3 сезон
Трансформери: Битви звірів 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*