» » Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон
Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон
1 сезон
Рік:
1999 рік
Країна:
Канада
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стів Сакс, Джордж Самільскі, Джон Позер
В ролях:
Венус Терцо, Девід Кей, Алессандро Джуліані, Йен Джеймс Корлетт, Джим Бернс, Гарі Чок, Пол Добсон, Брайан Драммонд, Кетлін Барр, Скотт Макніл
Формат:
mp4, 3gp

Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон українською мовою

Перед нами пригодницький 2-х сезонний мультсеріал виробництва Японії та Канади випуску 1999-2001 років. В одному мультфільмі зібрані кілька жанрів: фантастичний, бойовик і пригоди. Події серіалу відбуваються на планеті під назвою Кібертрон, на яку вирішили повернутися 2 армії, максимальний і Предакони, після тривалої війни між собою. Однак ще до повернення на рідну планету тут з'явився так званий комп'ютерний вірус, за допомогою якого його виробник, злісний Мегатрон, хотів поневолити всю планету. А дія самого вірусу відбувалося таким чином, що жителі не могли трансформуватися, а видавали лише іскру.

Самопроголосив себе Імператором Кибертрона, лиходій вирішив, що «органіка» - ганьба як для «повелителя» в такому місці і йому самому пора стати машиною. Він не впорався з цим в кінцевому рахунку, тому що в ньому було дві іскри. Однак на всіх звалилася величезна проблема: Мегатрон іноді не міг проконтролювати себе і перетворювався в монстра, який знищував все власним шляхом. В цей же час проводилася на світло величезна нова армія потужних трансформерів. Тут і з'являються наші сміливі герої, які прибули вже після вірусу, який не зміг на них передатися. Чотири сміливих максимал спробують зупинити і перемогти зло, через що страждають всі жителі.

Мультік Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон
Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон
Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон
Трансформери: Роботи-Звірі 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*