» » Трансформери: Прайм 1 сезон
Трансформери: Прайм 1 сезон
1 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Девід Хартман, Шонте Никогосян, Вінтон Хек
В ролях:
Джеффрі Комбс, Таня Гунаді, Ерні Хадсон, Джошуа Кітон, Стівен Блум, Енді Пессоа, Пітер Каллен, Френк Велкер, Кевін Майкл Річардсон, Сумали Монтано
Формат:
mp4, 3gp

Трансформери: Прайм 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Трансформери: Прайм 1 сезон українською мовою

Захоплюючий мультиплікаційний серіал, який представляє собою продовження знаменитої історії про сильних, добрих, безстрашних і кмітливих роботах, яка розвивається і доповнюється вже протягом трьох десятиліть. Підступний лиходій Мегатрон намір за всяку ціну стати володарем нашої планети, а самих жителів перетворити в вічних рабів. Однак його плани були зруйновані завдяки вчасно втрутилися автоботам, які запобігли загибелі і поневолення цілого людства.

В результаті неймовірно виснажливою і затяжної війни вони зуміли перемогти поплічників Мегатрона, десептиконів, а він сам був полонений і відісланий на іншу планету в ув'язнення, чекати судового процесу. Незважаючи на здобуту над злими силами перемогу, було вирішено все-таки залишити невелику групу автоботів на Землі на непередбачений випадок. На жаль, цей випадок настав занадто рано. Мегатрон якимось незбагненним способом вдалося звільнитися, після чого він знову привернув армію своїх вірних підданих і рушив на Землю з метою завершення своєї страшної затії. Увійшовши в явно програшну сутичку з противником американська армія стрімко була розбита, і на допомогу людству знову прийшов загін безстрашних автоботів.

Мультік Трансформери: Прайм 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*