Прах до праху 2 сезон
2 сезон
Рік:
2009 рік
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Катрін Морхед, Джонні Кемпбелл, Девід Друрі
В ролях:
Дін Ендрюс, Амелія Баллмор, Маршалл Ланкастер, Джефф Френсіс, Кілі Хоуз, Філіп Гленістер, Монтсеррат Ломбард, Грейс Венс, Деніел Мейс, Джозеф Лонг
Формат:
mp4, 3gp

Прах до праху 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Прах до праху 2 сезон українською мовою

Головною героїнею є молода психолог, яка працює в поліції. А якщо точніше, то працювала. Алекс Дрейк була жорстоко вбита невідомим чоловіком. Але сталося щось неймовірне. Жінка воскресла, але тільки вже в минулому столітті, в 1981 році. Алекс тепер перемістилася душею в тіло одного свого приятеля, з яким дружила раніше.

Мало того, на даний момент їй доводиться спілкуватися також зі своїми знайомими, тільки молодими, причому тепер головна героїня побачила їхнє справжнє обличчя. Як би там не було, але Алекс продовжує вірити, що, швидше за все, вона просто напросто потрапила в кому, і тепер їй все це просто сниться, не більше того. Але через деякий час вона починає усвідомлювати, що все це реальність, і її вистачає паніка. Причому, боїться Алекс не за себе, а за свою маленьку дочку, яка залишилася в двадцять першому столітті абсолютно одна, адже батька у дівчинки ніколи і не було толком. Тепер Алекс необхідно повернутися назад, в свою реальне життя. Але як це здійснити? Єдине, що спадає на думку - знайти справжнього вбивцю головної героїні, і зробити так, щоб той не накоїв справ.

Дивитися онлайн серіал Прах до праху 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Загрузка...
Прах до праху 2 сезон
Прах до праху 2 сезон
Прах до праху 2 сезон
Прах до праху 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*