Прах до праху 3 сезон
3 сезон
Рік:
2010 рік
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Катрін Морхед, Джонні Кемпбелл, Девід Друрі
В ролях:
Дін Ендрюс, Амелія Баллмор, Маршалл Ланкастер, Джефф Френсіс, Кілі Хоуз, Філіп Гленістер, Монтсеррат Ломбард, Грейс Венс, Деніел Мейс, Джозеф Лонг
Формат:
mp4, 3gp

Прах до праху 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Прах до праху 3 сезон українською мовою

Ashes to ashes (2008) - це популярний серіал, який був знятий в Англії, режисер якого - Кемпбелл і інші. Детектив покаже вам, як головні герої подорожують у часі. Драма покаже вам історію привабливою Алекс Дрейк. Рекомендуємо вам дивитися онлайн серіал Прах до праху (3 сезон), в третьому сезоні ви побачите відому вам вже Алекс Дрейк, яка працює психологом в поліції. Після того, як її сильно поранили, вона прокинулася і побачила, що потрапила в 1981 рік. Там вона почала працювати з командою Джина Ханта, але вона мріє про те, щоб повернутися додому до своєї доньки в 2008 рік, і тому вона робить для цього все, що вона може.

Хоча Алекс бачить, що знаходиться в 1981, але вона в це не вірить і щиро сподівається на те, що вона в знаходиться в комі (нерухома) в 2008 році, і її чекає її крихітна донька, яка її любить. Алекс розгублена і не знає що їй потрібно робити і більше всього на світі, мріє зрозуміти, що їй потрібно зробити, щоб повернуться додому. Алекс хоче знайти людину, яка стріляла в неї, і зупинити його. Але може у Алекс є якесь спеціальне завдання в 1981, яке вона зобов'язана виконати, але поки вона не знає, що саме? Ви все це дізнаєтеся, коли перегляньте цей детективний серіал!

Дивитися онлайн серіал Прах до праху 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Прах до праху 3 сезон
Прах до праху 3 сезон
Прах до праху 3 сезон
Прах до праху 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*