Пуаро 4 сезон
4 сезон
Рік:
1992 рік
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Едвард Беннет, Ренні Рай, Ендрю Грів
В ролях:
Джордж Літтл, Філіп Маник, Девід Суше, Річард Беббіт, Зое Уонамейкер, Філіп Джексон, Полін Моран, Джона Джонс, Девід Йелленд, Х'ю Фрейзер
Формат:
mp4, 3gp

Пуаро 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пуаро 4 сезон українською мовою

Багато чоловіків мліють від турботи, уваги, проте в роботі вони стають сміливими, сильними, твердими духом і грізними. Якщо потрібно провести розслідування, то нікого краще головного героя Вам не знайти. Йому під силу за короткий час дізнатися і визначити зловмисника, вказати в натовпі людей на вбивцю без особливих зусиль. Нелегко довіритися його думку, яке нерідко виявляється незвичайним, здається, що справа в магії. Однак все набагато простіше і вирішується завдяки уважності, сміливості, чіткості дій детектива. Йому вдається відкрити найдрібніші деталі, які ніхто інший навіть після самого уважного обстеження не може визначити.

Його послугами бажають скористатися багато і готові заплатити за це будь-які гроші, адже довіряють досвіду і відсутності недоліки в роботі. Йому вдається бути на хорошому рахунку у владі, мати друзів серед різних впливових особистостей, бути пов'язаним з політикою, але триматися при своїх інтересах. Треба відзначити різні методи розпізнавати зло, не вірити в збіги і довіряти лише фактам, які завжди знайдуться і доведуть провину злочинця. Необхідно вірити собі і не зраджувати принципам, як вважає цей чудовий детектив.

Дивитися онлайн серіал Пуаро Агати Крісті 4 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пуаро 4 сезон
Пуаро 4 сезон
Пуаро 4 сезон
Пуаро 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*