Пуаро 6 сезон
6 сезон
Рік:
1994 рік
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Едвард Беннет, Ренні Рай, Ендрю Грів
В ролях:
Джордж Літтл, Філіп Маник, Девід Суше, Річард Беббіт, Зое Уонамейкер, Філіп Джексон, Полін Моран, Джона Джонс, Девід Йелленд, Х'ю Фрейзер
Формат:
mp4, 3gp

Пуаро 6 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пуаро 6 сезон українською мовою

Історія розгортається в Лондоні, де в своїй квартирі працює відома людина, колишній емігрант з країни третього світу Бельгії - Пуаро Еркюль. Саме він, раніше обіймав посаду поліцейського, але, доля зводить його з розуму, і тепер чоловікові, доводиться бігти зі своєї держави. На сьогоднішній день, він займається звичайним детективним розслідуванням, адже в Лондоні, не кожен може займати таку посаду. У компанію до Пуаро входить двоє його вірних помічників: напарник Гастінгс і вірна секретарка міс Лемон.

Разом, вони дійсно зможуть зробити неймовірні справи, розкрити найгучніші злочини, і бути відомими особистостями. Першим, і найчастішим клієнтом ставати поліцейський Джеймс Джепп, який на самоті не може стежити за всім містом, а розкриваність - дуже маленька. Саме з цією допомогою, коли справа заплутана і вимагає найменшого розслідування, за справу береться містер Пуаро зі своєю компанією. У Лондоні, все можуть спати спокійно, адже, поки сищик знаходиться при посаді, то будь-яка справа буде розкрита вмить.

Дивитися онлайн серіал Пуаро Агати Крісті 6 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Пуаро 6 сезон
Пуаро 6 сезон
Пуаро 6 сезон
Пуаро 6 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*