Пуаро 12 сезон
12 сезон
Рік:
2011 рік
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Едвард Беннет, Ренні Рай, Ендрю Грів
В ролях:
Джордж Літтл, Філіп Маник, Девід Суше, Річард Беббіт, Зое Уонамейкер, Філіп Джексон, Полін Моран, Джона Джонс, Девід Йелленд, Х'ю Фрейзер
Формат:
mp4, 3gp

Пуаро 12 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пуаро 12 сезон українською мовою

Зразок класичного детектива, знятий за романами і розповідями Агати Крісті. Головний герой - бельгійський сищик Еркюль Пуаро, відставний офіцер, а нині живе в Лондоні і присвятив себе розслідування злочинів. Одного з найгеніальніших детективів всіх часів і народів супроводжує капітан Гастінгс: на відпочинок і на лікування, в подорожі і у справах, де таємничі події слідують за героями невідступно.

Делікатному і акуратному бельгійця з м'яким акцентом, закрученими вусами і семенящей ходою, довелося стати свідком найбільш інтригуючих вбивств на кількох континентах, а також по ледь відчутною нитки розплутати їх і стати карою для злочинців. Пуаро тактовний, елегантний, злегка пихатий, але головна відмінність сищика - гострий розум і уважність. Милий бельгієць поблажливо ставиться до первісного думку свідків, які можуть і посміятися над дивакуватим детективом - але тільки до тих пір, поки не вдарить викривальний грім і Пуаро не встановиться на справжнього вбивцю, змусивши понервувати всіх присутніх по черзі.

Крім персонажів, немов зійшли зі сторінок книг, і дбайливого адаптації сюжету, Пуаро Агати Крісті - втілення епохи початку XX століття в усьому: інтер'єрах, транспорті, вишуканих костюмах і уместном гримі, нарешті, в манерах і поведінці. Коли раптом затишна атмосфера вибухає від вести про чергове вбивство, всі погляди звертаються до великого сищика з його простакуватим компаньйоном. Свідкам і глядачеві залишається тільки спостерігати за геніальними думками Пуаро і не сумніватися - в результаті маска смирення і доброти буде зірвана з холодного особи злочинця.

Дивитися онлайн серіал Пуаро Агати Крісті 12 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Пуаро 12 сезон
Пуаро 12 сезон
Пуаро 12 сезон
Пуаро 12 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*