Пуаро 13 сезон
13 сезон
Рік:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Едвард Беннет, Ренні Рай, Ендрю Грів
В ролях:
Джордж Літтл, Філіп Маник, Девід Суше, Річард Беббіт, Зое Уонамейкер, Філіп Джексон, Полін Моран, Джона Джонс, Девід Йелленд, Х'ю Фрейзер

Пуаро 13 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пуаро 13 сезон українською мовою

Це серіал побачив світ у далекому 1989 році і тривав по 2013. Дивно довгий, але не менш цікавий, він написаний по прекрасних однойменною романів головною детективницею минулого століття - Агатою Крісті. За знаменитості і важливості для кінематографа з серіалом може сперечатися лише Коломбо. За 66 епізодів режисер показує життя персонажа книги, який став еталоном розслідувального справи для багатьох. Англійське походження надає йому якогось шарму і переваги над іншими темами жанру.

Еркюль Пуаро - кумедний і дуже хитренький чоловік з Бельгії, полонив серця глядачів і читачів, заслужений детектив усіх часів і народів. Він смів в висловах, але ніколи не кидає слів на вітер! Він прекрасно володіє розумом, але вміє сортувати інформацію, як ніхто інший! Цей хлопець має педантичні погляди на життя і схоже дико захоплений перфекционизмом: улюблений чай він п'є в одне і теж вечірній час; цукру кладе рівно стільки кубиків, скільки і вчора; а про пристрасть до власних вусів і сказати нічого. Волосяний покрив на обличчі так його турбує, що щодня Пуаро приділяє йому часу більше, ніж роздумів над злочином.

Дивитися онлайн серіал Пуаро Агати Крісті 13 сезон всі серії підряд

 • Зеркало
 • Трейлер
Пуаро 13 сезон
Пуаро 13 сезон
Пуаро 13 сезон
Пуаро 13 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*