Тут 2015
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Канада
Час:
120 хв. / 02:00 (360 хв.)
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Фон Енкен
В ролях:
Бен Кінгслі, Стів Туссен, Кайлі Банбері, Сибілла Дін, Нонсо Анозі, Пітер Гадіот, Олександр Сіддіг, Алістер Туві, Еван Джога, Іддо Голдберг
Формат:
mp4, 3gp

Тут 2015 дивитися онлайн

Опис серіалу Тут 2015 українською мовою

У міні-серіалі від Девіда Фон Енкена, режисера з Канади, «Тутанхамон» розповідається про юного володаря Єгипту, про короткому часі його правління, а також про загадки, які витають навколо смерті знаменитого фараона. Буття єгипетського правителя не можна назвати безтурботним. Щогодини Тутанхамона сповнений проблемами, так як наявна влада підносить як великі можливості і свободи, так і нескінченні джерела небезпеки. Безперервні підлі інтриги, що плетуться за спиною, є часом справою рук не тільки незадоволених, але навіть найбільш наближених, рідних, коханих людей, і з холодним підступністю можуть в найнесподіваніший момент принести загибель. Володарю доводитися бути пильним, щоб рання смерть від розуміння функціонування демократичних.

Найвищі небезпеки доводилося переживати Тутанхамону. Юний володар викликав пекучий гнів впливових осіб Єгипту тим фактом, що бажав провести корінні реформації усталених засад, які могли істотно змінити буття суспільства. Діяльність правителя могла завдати великої шкоди багатьом знатним єгиптянам. Природно, вони жадали опанувати способом впливу на вершителя їх доль, але його стійкість не давала їм шансів. Через це було мерзенне рішення - ліквідувати неугодного Тутанхамона.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Тут 2015 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Тут 2015
Тут 2015
Тут 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*