» » Одного разу в країні чудес 1 сезон
Одного разу в країні чудес 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Канада, США
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ральф Хемекер, Ромео Тирона, Кіаран Доннеллі
В ролях:
Пітер Гадіот, Ема Рігбі, Майкл Сока, Шон Сміт, Навін Ендрюс, Пета Сержант, Софі Лоу, Брайан Джордж, Джон Літгоу, Зулейха Робінсон

Одного разу в країні чудес 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Одного разу в країні чудес 1 сезон українською мовою

Розповідати старі казки на новий лад - це вже давно хороший тон. Приємна різноманітність, безліч цікавих тлумачень, що перетворюють одних і тих же героїв то в героїв, то в лиходіїв, то в щось, абсолютно не піддається ідентифікації. «Одного разу в країні чудес» - саме така нова трактування всім відомої «Аліси в країні чудес» Керрола, що віддає тим же святковим, позбавленим логіки божевіллям. Втім, тут є свої відмінності.

Маленька Аліса, повернувшись з Країни Чудес не стала мовчати. А коли їй не повірили, стала шукати докази своїх слів, раз у раз переміщаючись між світом буденним і світом казки. У своїх мандрах і боротьбі за правду вона придбала безліч друзів, ворогів і навіть любов - а також статус божевільною і ліжко в психіатричній лікарні. Батька Аліси можна зрозуміти - вікторіанська Англія не те місце, де можуть схвалити подібну поведінку у дівчини, якій скоро виходити заміж - але можна зрозуміти і саму Алісу, відчайдушно бажала бути зрозумілою.
Її Країна Чудес дивне місце зі своїми законами - відрубана голова не завадить власникові жити і бути здоровими, Червона Королева - садистка, речі іноді падають вгору.

Серіал цікаво дивитися, як торжество абсурду, дозволяючи собі не думати про нудному світі буденності. Розслабтеся і отримуйте задоволення - тут ваш мозок пройде перевірку алогичностью і стане сильнішою.

Дивитися онлайн серіал Одного разу в країні чудес 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Одного разу в країні чудес 1 сезон
Одного разу в країні чудес 1 сезон
Одного разу в країні чудес 1 сезон
Одного разу в країні чудес 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*