Камелот 1 сезон
1 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
Ірландія, США, Великобританія, Канада
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мікаел Саломон, Стефан Шварц, Кіаран Доннеллі
В ролях:
Клер Форлані, Клайв Стенд, Діармед Мёрта, Пітер Муні, Джеймі Кемпбелл Бауер, Єва Грін, Філіп Вінчестер, Джозеф Файнс, Темзін Еджертон, Ямал Дауні
Формат:
mp4, 3gp

Камелот 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Камелот 1 сезон українською мовою

В особняк короля Утера Пендрагона повернулася дочка Моргана, кілька років тому віддана в монастир. Вона вважала, що тато відправив її подалі заради того, щоб завести нову сім'ю, тому прагнула помсти. Вона добре вивчила магію і стала відьмою. Втер з новою дружиною не сильно зрадів появі дочки, і вигнав її. Відкинута, вона підсипала батькові отруту, який був настільки сильним, що королю не допоміг навіть його придворний знахар Мерлін. Після відходу тата Моргана зайняла його місце і прогнала мачуху.

Пізніше вона підписала договір з ворогом - королем Лотом. Тоді вона не відала, що є ще один кандидат на королівське крісло - син батька - Артур. В молоді роки його віддали на виховання якомусь Ектору. В результаті королівство опинилося на межі розпаду, і Мерлін вирішив зустрітися з Артуром, щоб той дізнався своє походження і почав правити країною. Для цього знахар відбув в Камелот - замок, в якому зібралися шанувальники Утера. Вони хотіли скинути його дуже злий дочка. Попереду Артура чекали пригоди - втрата матері, зустріч з любов'ю. Він знайде чарівний меч, вивчить політику, військову справу, завдяки чому незабаром зможе заручитися величезною підтримкою своїх підданих.

Дивитися онлайн серіал Камелот 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Камелот 1 сезон
Камелот 1 сезон
Камелот 1 сезон
Камелот 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*