Звіринець 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Кетлман, Стів Еделсон, Девід Соломон
В ролях:
Джош Салатін, Джейсон Сермак, Нора Арнезедер, Джеймс Вовк, Біллі Берк, Карл Ламблі, Крістен Конноллі, Алісса Діас, Нонсо Анозі, Медісон Вульф
Формат:
mp4, 3gp

Звіринець 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Звіринець 2 сезон українською мовою

Людина, в своїй гордині, вважає себе найголовнішим на всій планеті. Мисливські будиночки, прикрашені головами вбитих тварин, шуби та інший одяг, екзотичні страви, зоопарки, цирки і т.п. Колись це мало статися - люди відчули себе жителями неприборканий планети, коли всі тварини, раптом, немов змовившись, стали нападати на людей в самих різних місцях. Міста і селища, ліси, села і ферми - все стало небезпечним - тварини поводяться як люди - вони не поїдають убитих людей, залишаючи на місцях понівечені трупи.

Біолог і зоолог Джекс, супроводжуючи сафарі в Африці, зауважив незрозуміла поведінка звірів. Начебто вони направляються єдиним щось або мають загальної ж телепатичного тваринної зв'язком, що викликає миттєву звірячу злостивість і навіть жорстокість - спробував організувати своє дослідження, з метою виявити це щось або розпізнати якесь захворювання одномоментно вразило всю звірину Землі.
Фантастичний серіал-попередження за мотивами досить відомого роману, в свою чергу обіграв ідею Ясона - героя фантастичної саги Гаррісона - про протидію самої природи, в особі тваринного світу, винищувальному відношенню людини до неї.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Звіринець 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Звіринець 2 сезон
Звіринець 2 сезон
Звіринець 2 сезон
Звіринець 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*