Ізгой 2 сезон
2 сезон 3 серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Чи Джаньяк, Лоні Перистері, Джуліус Рамсей
В ролях:
Піт Бурріс, Ренн Шмідт, Мелінда МакГроу, Рег Е. Кеті, Дебра Крістофферсон, Каллі Брук МакКлінсі, Мадлен МакГроу, Філіп Гленістер, Девід Денман, Патрік Фьюджит

Ізгой 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ізгой 2 сезон українською мовою

Молода людина, що відчуває себе ізгоєм, намагається усвідомити мінливість життя. Йому здавалося, що найгірше, що може уявити свідомість людини, з них відбувалося. Але він помилявся. Він стане мимовільним свідком потойбічних явищ, неймовірних для свідомості звичайної людини. Надприродне стало для нього звичним, але його свідомість шоковане від нових явищ, з якими хлопцеві доводиться стикатися. Як правило, людина притягує негативні або позитивні події підсвідомо, і звинувачувати, або дякувати може тільки себе, але головний герой виключення з цього глибинного правила.

Надприродні події змушують його глибоко зануритися в роздуми про справжність життя. Знайти правильні відповіді, коли не поставлений не один питання. Щодня він відкриває завісу таємниці в потойбічний світ, в якому панують інші правила і закони. Він став учасником якогось процесу, або змови, направлено проти нього. Тепер йому необхідно розібратися в справжності свого життя і зрозуміти, чому з ним відбуваються надприродні речі, які він не бажав притягати у своє життя. Жахливі явища і події змушують зробити вибір, наслідки якого невідомі.

Дивитися онлайн серіал Ізгой 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Ізгой 2 сезон
Ізгой 2 сезон
Ізгой 2 сезон
Ізгой 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*