Кіллджойс 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Канада
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кріс Грісмер, Пітер Стеббінгс, Паоло Барзмен
В ролях:
Тамс Макдонаф, Том Еллісон, Френк Мур, Морган Келлі, Сара Пауер, Нора МакЛеллан, Люк Макфарлейн, Ханна Джон-Кеймен, Аарон Ешмор, Роб Стюарт
Формат:
mp4, 3gp

Кіллджойс 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кіллджойс 2 сезон українською мовою

У далекому майбутньому галактиці загрожує межклассовая війна. Найманці - засіб боротьби, отримання бажаного і хранителі порядку. Їх не люблять, не поважають, зневажають, але і без них нікуди. Вони - мисливці здатні на все, щоб отримати бажане для клієнта і досягти поставленої мети. Ті, хто відмовляється приймати чию-небудь сторону, відкинувши емоції, прихильності, минуле. За кожним на перший погляд простим замовленням, ховаються спритні ходи в нелегкій політичній грі, в якій вирішується майбутнє системи.

У центрі подій серіалу - команда з трьох міжпланетних мисливців за головами "Кіллджойс". Подорожуючи по чужим територіям галактики, не втрачаючи почуття гумору і надії в непередбачених ситуаціях, трійця завжди знайде роботу і пригоди. Кожен з них унікальний, талановитий, професійним у своїй галузі. Датч - таємнича красуня, з темним минулим і унікальними навичками ближнього бою. Джон - чудовий технік, здатний вирішити будь-яке завдання. Д'Евін - чудовий тактик, з чудовими лідерськими здібностями. Утрьох ці хлопці здатні виконати будь-яке доручення, і не важливо, доведеться переступити через букву закону або обійти пару-трійку правил.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Кіллджойс 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Кіллджойс 2 сезон
Кіллджойс 2 сезон
Кіллджойс 2 сезон
Кіллджойс 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*