Поміж 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Канада
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл МакГоун, Джон Кассар, Рік Бота
В ролях:
Джастін Келлі, Шейлін П'єр-Діксон, Райан Аллен, Джессі Каррере, Джек Мюррей, Джордан Тодося, Кайл Мак, Дженнет МакКарді, Саманта Манро, Брук Палссон
Формат:
mp4, 3gp

Поміж 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Поміж 1 сезон українською мовою

Все трапиться в глушині, наповненому тишею, і що має назву Красиве озеро. Якось його вбила жахлива епідемія, яка мала для безлічі жителів смертельні наслідки. Всього за кілька днів померло більшість городян, причому тільки досягли двадцятирічного віку. Було незрозуміло, в чому полягає причина смертності саме серед молоді, чому ця зараза обходить літніх людей. Незабаром проблема стала відома місцевому уряду, воно почало займатися з'ясуванням причини появи цієї смертоносної недуги і вирішило перекрити в'їзди в місто. Але поки порятунку немає, місцеві продовжують оновлювати списки померлих. На цвинтарях не залишилося місць для свіжих поховань.

Пізніше вченим умам вдалося зрозуміти лише те, що вірус викликає незворотні процеси в організмах людей. Ця жахлива нечисть стала виходити за межі даного селища, і почала погрожувати вже цілої цивілізації. Щоб захистити всіх, кого не убив вірус, всім вченим Землі треба об'єднати зусилля проти цієї зарази. Коли академіки працювали над створенням протиотрути, в цій дірі почали творитися такі події, які були здатні поміняти багато в існуванні людства.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Поміж 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Поміж 1 сезон
Поміж 1 сезон
Поміж 1 сезон
Поміж 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*