Повернені 1 сезон
1 сезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
52 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Фабріс Гобер, Фредерік Гупіль, Фредерік Мерм
В ролях:
Грегорі Гадебуа, Яру Піларц, Анн Косино, Клотільда Есме, Ана Жирардо, Селін Саллетт, Жан-Франсуа Сівадье, Гійом Гуї, П'єр Перрье, Фредерік П'єро
Формат:
mp4, 3gp

Повернені 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Повернені 1 сезон українською мовою

Невелике французьке містечко багато в чому схожий на всі інші: будинки і кафе, живуть тут звичайні люди - вони працюють і відпочивають, закохуються і одружуються, розлучаються і сходяться, народжуються і вмирають ... чи ні? У нього повертається дівчина на ім'я Камілла. Приходить додому, але її там не чекають - вона давно в автокатастрофі загинула і її поховали. До своїй нареченій повернувся красень Симон, але вона давно заміжня і з дитиною. Чому вона кинула нареченого і вийшла за іншого заміж? Молода людина помер 10 років тому, може з цієї причини? У батька Сержа викликає подив і шок поява його сина. Адже він власноруч убив його і закопав 7 років тому. Змиритися, що його син - вбивця і маніяк він не зміг тоді, а зараз?

Чому в середньостатистичний французьке містечко прийшли люди, померлі багато років тому? Хто вони: зомбі або приведення? Вони роблять спроби повернутися до життя, але вона без їх участі йде вже давно своєю чергою. Чи небезпечні вони для сім'ї та оточуючих?
Незважаючи на шок і розгубленість місцевих жителів, вони приймають відносно спокійно поява своїх померлих рідних і знайомих. Дивні речі, які почалися після їх приходу, змушують місцевих хвилюватися ... Французький серіал «На поклик скорботи» хвилює історіями про життя і пронизує холодом смерті.

Дивитися онлайн серіал Повернені 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Повернені 1 сезон
Повернені 1 сезон
Повернені 1 сезон
Повернені 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*