Свіжа кров 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ентоні Філіпсон, Білл Іглз
В ролях:
Бен Тавассолі, Марк Едді, Рейчел Палмер, Еріон Бакарі, Анна Ченселлор, Марк Боннар, Кімберлі Ніксон, Марк Стрепан, Доріан Лок, Айіша Харт
Формат:
mp4, 3gp

Свіжа кров 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Свіжа кров 1 сезон українською мовою

Знайти першопричини, пояснити мотиви, увійти в образ злочинця - такі методи роботи Стефана і Раша, які звикли мати справу з ситуаціями, які не мають логічної підоснови. Молоді люди беруться за розкриття неймовірно заплутаних історій, застосовуючи на практиці весь досвід і особисті якості, закладені в детективів природою. Відчути підступ за версту - це вони вміють добре, але ось правильно сформувати картину подій - на це, як звичайно, йде маса часу.

Герої намагаються не випустити з уваги жодну деталь, доказ або показання свідків. Правда, часто буває так, що очевидці видають розлогі розповіді, заглиблюючись в особисті припущення. Ось тут і доводиться відсікати фальш від реалій, щоб не піти хибним шляхом. Одного разу хлопці потрапляють в дивний стан. В їх руках опиняються дві справи, які новачок легко прийме за простацьке розслідування. Але чим далі вони просуваються, тим більше приходять до думки, що окремі пошуки обов'язково приведуть їх до зіткненню. Як можуть бути пов'язані два різних злочини? І коли слідчі почали спотикатися об непередбачені обставини? Лише спільні зусилля відкриють завісу страшної таємниці.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Свіжа кров 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*