Виживші 1-2 сезон
1-2 сезон
Рік:
2008 рік
Час:
52 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джемі Пейн, Ендрю Ганн, Іен Б. МакДональд
В ролях:
Джулі Грем, Петерсон Джозеф, Ніккі Амук-Берд, Робін Еддісон, Чахак Патель, Зої Таппер, Ронні Джатта, Ніколас Глівс, Філліп Різ, Макс Біслі
Формат:
mp4, 3gp

Виживші 1-2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Виживші 1-2 сезон українською мовою

Фантастичний серіал наповнений драматичними подіями. Він оповідає про дивну вірус, який раптово з'явився на Землі. За лічені години гине практично все населення планети. У живих залишається тільки кілька тисяч чоловік. Навіть ті, хто залишився живий, виявилися заражений цим вірусом. Але, з якоїсь невідомої причини, їх імунітет виявився стійким і зміг протистояти пандемії. У будинках залишилося багато людей, які ще живі, але вже гниють заживо від цієї незрозумілої зарази. Ті, що вижили люди виявилися в жахливої ​​ситуації. Навколо тільки чужі. Кожен втратив всіх, кого любив. Не зрозуміло, що чекає їх попереду, яке майбутнє приготувала їм доля. Вони живуть в очікуванні швидкого кінця.

Люди проявлять різне ставлення до ситуації. Одні будуть розшукувати вмираючих і надавати допомогу нещасним, які гинуть у страшних муках. Інші - скористаються моментом і займуться відвертим мародерством. Вони навіть не усвідомлюють, що грабежі в мертвому світі - це ницість. Серед живих є люди, які будуть боротися за виживання за всяку ціну. Вони будуть робити різні дії, навіть якщо ті не приведуть до успіху. Є серед них абсолютно зневірені і довірилися випадково. Вони, як ніби, розбиті на групи, які по-різному дивляться на ситуацію, що склалася. Об'єднує цих людей тільки одне - вони вижили в цьому пеклі. Переглядаючи серіал, у кожного з'являється можливість поставити себе на місце героїв, подумати про те, як би він повівся. Ким би він був, опинившись на місці цих людей?

Дивитися онлайн серіал Виживші 1-2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Виживші 1-2 сезон
Виживші 1-2 сезон
Виживші 1-2 сезон
Виживші 1-2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*