Грімм 6 сезон
6 сезон 13 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
~00:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Норберто Барба, Терренс О'Хара, Ерік Ланевілль
В ролях:
Роберт Бланш, Девід Ґвінтолі, Расселл Хорнсбі, Клер Коффі, Брі Тернер, Саша Ройз, Сайлас Уейр Мітчелл, Бітсі Таллок, Реггі Лі, Деміен Пакер
Формат:
mp4, 3gp

Грімм 6 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Грімм 6 сезон українською мовою

Життя в сучасному Портленді не назвеш відмінним від буднів і вихідних інших міст: люди прокидаються, вчаться, працюють, ходять за покупками, в гості, гуляють біля озера або в парку, зустрічаються з рідними і друзями - словом, живуть звичайної людської життям. Мабуть, якщо спробуєш дізнатися у кого-то з мирних жителів про надприродне, вони лише захихотіла і скажуть, що це дитячі фантазії і вигадки нероб. Однак городяни і припустити не можуть, що їх звична тихе життя з усіма її повсякденними успіхами і нестабільністю знаходиться в небезпеці.

Але це відомо професійного детективу Ніку Бёркхардту, працівникові відділу вбивств. Чоловік дізнається, що він не хто інший, як нащадок мисливської групи, іменованої «Грімм». Грімм здавна полювали на надприродних сутностей, а, точніше, на персонажів з казкового збірника, яких дивним чином примудрився потрапити в справжній світ, і зараз вони є першим джерелом небезпеки для населення Портленда. Тим часом, тільки Грімм мають можливість бачити цих істот в людях і боротися з ними, щоб зберегти людства. Так що Ніку доводиться бути детективом не тільки відомих місту справах, але і в таємних, безпосередньо зв'язуючись з містикою і незрозумілими фактами.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Грімм 6 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Грімм 6 сезон
Грімм 6 сезон
Грімм 6 сезон
Грімм 6 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*