» » Футболісти / Гравці 1 сезон
Футболісти / Гравці 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джуліан Фаріно, Саймон Селлан Джоунс, Пітер Берг
В ролях:
Донован В. Картер, Лондон Браун, Аріель Кеббел, Омар Бенсон Міллер, Дуейн Джонсон, Джон Девід Вашингтон, Трой Геріті, Роб Кордрі, Дьюлі Хілл, Жасмин Саймон
Формат:
mp4, 3gp

Футболісти / Гравці 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Футболісти / Гравці 1 сезон українською мовою

Комедійний серіал розповість про долі колишніх і справжніх спортсменів, про їхні взаємини в сім'ях і між собою. Колишній гравець в американський футбол Спенсер Страсмор не хоче примиритися з тим, що він більше ніколи не буде грати і не стане зіркою футболу. Хлопець усіма силами намагається знайти іншу роботу, але його болісно тягне в жорстокий світ спорту. Усвідомивши, що для цього доведеться забути про свої амбіції і влаштується менеджером спортивного клубу або тренером, він так і поступає. Але все так не просто, адже всі вакантні місця зайняті його колегами по футбольній команді, тому кожному з друзів доведеться шукати компроміси і хитрувати. Тим більше, що кожен з них високо цінує дружбу інших і не хоче підставляти товаришів.

Крім цього, хлопець вперше в житті закохується, але не в звичайну дівчину, а в репортера, який не пропустить нагоди дізнатися всі таємниці закулісного життя спортсменів. Звичайно, все б так і закінчилося миром, але Спенсер, на його жаль, уже одружений. Його дружина працює фінансовим консультантом і постійно шукає можливість заробити на колишню славу чоловіка і в його легкої інтрижки, як вона вирішила, знаходить лише прекрасну можливість знову нагадати про нього всім жителям країни.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Футболісти / Гравці 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Футболісти / Гравці 1 сезон
Футболісти / Гравці 1 сезон
Футболісти / Гравці 1 сезон
Футболісти / Гравці 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*